• December Jammerdal

     

     

     

     

     

     

     

    Geleend van onze kinderen

  • December Zwart Water

      

    Namens de natuur uw gastheer

  • December Maascorridor

    Dicht bij de mens, dicht bij de natuur

  • December Hamert

     

     

     

     

     

     

    Namens de natuur uw gastheer

  • December Mortelshof

     

     

     

     

     

     

     

    Landschap, meer dan natuur alleen

  • December Cottessen

    Lees het landschap

Fotowedstrijd 36 x 'Cultureel Erfgoed'

Fotowedstrijd 'Cultureel Erfgoed'

Uit de 36 genomineerden zijn door de vakjury 12 foto's uitgekozen en inmiddels heeft ook het publiek haar keuze gemaakt. Medio december volgt de prijsuitrijking.


FOTOWEDSTRIJD ‘CULTUREEL ERFGOED’
 
2018 is het Europees Jaar van het Cultureel Erfgoed. De instandhouding van ons erfgoed is ambachtelijk vakmanschap en een uitdagend thema voor de fotowedstrijd van 2018. Evenals voorgaande jaren organiseren wij die weer samen met mstra drukkers [voorheen Drukkerij Schrijen-Lippertz] en De Limburger.
 

De nummers 1 tot 12:

 

2 5033

Joost Geeraedts | Landgoed Bleijenbeek. 

 

10 5172

 Peter van der Schans | Groote Heide. 

 

12 5295

 Jan Linskens | Landgoed de Hamert. 

 

14 5320

 Marjan van Herpen | Landgoed de Hamert. 

 

18 5382

 Chrit Habets | Janssenmeule. 

 

19 5391

 Frits Eerlingen | Van Tienhovenmolen. 

 

23 5456

 Stan Geurts | Landgoed Rozendaal. 

 26 5532

 Jolijn Gerrits | Kasteel Arcen. 

 

28 5557

 Lyzette Schijfs | Landgoed de Hamert. 

 

29 5581 VanTienhovenmolen

Guus Reinartz | Van Tienhovenmolen. 

 31 5681

 Joep Klaassens | Groote Heide. 

 

35 5493 4

Jan Maessen | Bellet boomgaard. 

 

De overige 24 nominaties:
 1 5013
Jan Janssen | Landgoed Elsloo 
  
3 5059
Ed Peeters | Chateau Neercanne 
 
4 5066 Weerterbos
 Marco Hermans | Weerterbos
 
5 5083
Jo Daniëls | Kasteel Arcen
 
6 5094
 Helen van den Broek | Kleine Weerd
 
7 5136
 Willem Eickmans | Torenmolen Gronsveld
 
9 5139
Aniet Janssen | Torenmolen Gronsveld 
 
9 5144 Dubbroek
Karin de Jonge | Dubbroek 
 
11 5272
 Julia Zyrina | Landgoed de Hamert
 
13 5282
Math Gossens | Bellet boomgaard
  
15 5335
Herman van Steenwijk | Wittemer Molen
 
16 5365
 Pieter Jacobs | De Dellen
 
17 5377
Peter Hilberts | Houthuizer Molen
  
20 5413
 Huub Schmitz | Mortelshof
 
21 5432
 Henk Houben | Standerdmolen Urmond
 
Hilde Hendriks | Bemelerberg
 
24 5471
 Rob Beckers | Landgoed Arcen, Wijmarsche watermolen
 
25 5498
 Walter Beerens | Landgoed Kaldenbroek
 
27 5556
Theo Zelen | Landgoed Arcen 
 
30 5636
 Theo Peeters | kloosterruïne Hoogcruts
 
32 5698 Bleijenbeek
 Theo Hermsen | Landgoed Bleijenbeek
 
33 5175 4
Ruud Mooi | Kasteel Arcen
 
34 5226 5
Frans in 't Zand | Groote Heide
 
36 5283 locatiecontrole
Hein Heynen | Bemelerberg
 

Er op uit